Box subskrypcyjny z polskimi kosmetykami w Holandii

0 0.00  Cart

Brak produktów w koszyku.

Natur Beauty Box © Copyright 2022 – All rights reserved

Jak działa Natur Beauty Box?

Pudełko Natur Beauty Box to zestaw naturalnych kosmetyków różnych polskich marek. W środku znajdziesz pełnowymiarowe produkty, miniatury, gratisy i niespodzianki. Wartość kosmetyków jest wyższa, niż cena jaką zapłacisz. Testuj i odkrywaj nowe marki kosmetyków co 2 miesiące. Do czasu, aż pudełko do Ciebie nie dotrze, nie zdradzę Ci jest w środku. Chcę zrobić Ci niespodziankę.

W pudełku znajdziesz naturalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Zaskoczę Cię również niespodzianką, którą będą akcesoria kosmetyczne. Nie zabraknie również produktów umilających czas, takich jak świece zapachowe, olejki eteryczne, herbaty, perfumy. W każdym pudełku znajdziesz kosmetyki, które wykorzystasz w codziennej pielęgnacji oraz w domowym spa. Moim celem jest dobieranie kosmetyków tak, aby nie nawarstwiały się one w domowej toaletce, tylko były systematycznie zużywane, aż do kolejnego pudełka. 

Mam dla Ciebie opcję kup teraz, abyś przetestowała pudełko i zdecydowała, czy podoba Ci się taki prezent. Możesz również wybrać opcję subskrypcji i co 2 miesiące nie przejmować się płatnościami, bo system automatycznie zrobi to za Ciebie. Kliknij w link i zobacz szczegóły.

Podziel się opinią o zawartości pudełka i oznacz @naturbeautybox na swoich mediach społecznościowych. Bardzo zależy mi na Twojej opinii. Pomoże mi to przygotowywać dla Ciebie coraz to lepsze pudełka niespodzianki. Możesz spodziewać się ode mnie dodatkowych prezentów oraz zniżki na kolejne pudełko.

Dołącz do grupy na Facebooku “Grupa Natur Beauty Box” i wymieniaj się opiniami o pudełku z innymi obdarowanymi klientkami. Możesz wymieniać się tam kosmetykami, zamawiać razem pudełka, a nawet poznać nowe dziewczyny, które interesują się naturalną pielęgnacją. 

Na blogu znajdziesz treści dotyczące naturalnej pielęgnacji, złych składów kosmetyków, porady pielęgnacyjne oraz nowinki ze świata kosmetyków naturalnych. 

Odkryj z Natur Beauty Box świat polskich kosmetyków naturalnych w Holandii.

Tags ,