Box subskrypcyjny z polskimi kosmetykami w Holandii

0 0.00  Cart

Brak produktów w koszyku.

Natur Beauty Box © Copyright 2022 – All rights reserved

Na czym polega subskrypcja Natur Beauty Box?

Za nami premiera pierwszego pudełka z polskimi kosmetykami naturalnymi w Holandii. Jest to okazja, aby pochylić się na tematem i wytłumaczyć, z czym to się je. Jeżeli chcesz, dowiedzieć się czym jest pudełko subskrypcyjne Natur Beauty Box, jakie są jego zalety i jak działa subskrypcja – zostań ze mną. Wszystkie istotne informacje znajdują się poniżej.


Czym jest pudełko subskrypcyjne Natur Beauty Box?
Subskrypcja Natur Beauty Box to co 2-miesięczne pudełko niespodzianka z naturalnymi polskimi kosmetykami dla kobiet mieszkających w Holandii. Cały zamysł boxa subskrypcyjnego polega na testowaniu kosmetyków, które szczególnie w Holandii mogą być trudno dostępne. Poza tym, która kobieta nie lubi otrzymywać prezentów czy niespodzianek? Za sprawą Natur Beauty Box możesz je otrzymywać regularnie!


Na czym polega subskrypcja Natur Beauty Box?
Decydując się na subskrypcję boxa z Natur Beauty Box, będziesz otrzymywać polskie kosmetyki co 2 miesiące zamknięte w pudełku niespodziance. Tym samym, subskrybenci płacą za pudełko mniej niż osoby, które wybierają opcję „Kup teraz”. W momencie subskrypcji, z Twojego konta, przed wysłaniem kolejnego boxa zostanie pobrana kwota 29.99 €.


Jakie są zalety pudełka subskrypcyjnego?
Największą wartością Natur Beauty Box są naturalne składy kosmetyków, oparte na olejach roślinnych, ekstraktach roślinnych i olejkach eterycznych. Niejednokrotnie w boxie znajdziesz produkty kosmetyczne od małych firm, które wytwarzają kosmetyki w małych ilościach. Naturalne kosmetyki dają większą skuteczność, przy małym ryzyku wystąpienia podrażnień i alergii. Dodatkowo, zaskoczenie, które będzie Ci towarzyszyć przy każdym otwarciu pudełka, bez wątpienia jest warte subskrypcji.


Czy płatność jest bezpieczna?
Płatności w naszym sklepie są obsługiwane przez Mollie, które udostępnia wiele możliwości płatności, takich jak iDeal, Apple Pay, Visa, Mastercard. Każda transakcja płatnicza jest w pełni zabezpieczona i zgodna z surowymi zasadami bezpieczeństwa Mollie, dlatego nie musisz się martwić o udostępniane dane z Twojego konta bankowego.


A co jeśli nie chcę decydować się na subskrypcję?
Dla osób, które chcą sprawdzić, co kryje się w pudełku subskrypcyjnym, przygotowaliśmy opcję „Kup teraz” – jest to zakup jednorazowy. A zatem, jeżeli nie jesteś pewna, czy subskrypcja jest dla Ciebie lub chcesz sobie po prostu zrobić prezent, możesz otrzymać 1 pudełko subskrypcyjne Natur Beauty Box. Mam nadzieję, że mój produkt tak się zachwyci, że zdecydujesz się na opcję „Subskrybuję”, którą możesz w dowolnym momencie anulować.


Uwielbiam robić prezenty innym, dlatego liczę, że będziesz chciała go ode mnie dostać i zdecydujesz się na subskrypcję lub zakup pudełka z naturalnymi kosmetykami z Polski. Natur Beauty Box to produkt, dzięki któremu mogę dostarczać polskie kosmetyki na rynku holenderskim, dla kobiet, ceniących świadomą pielęgnację. Zamów pudełko z kosmetykami już dziś!