Box subskrypcyjny z polskimi kosmetykami w Holandii

0 0.00  Cart

Brak produktów w koszyku.

Natur Beauty Box © Copyright 2022 – All rights reserved

Natur Beauty Box

poznajmy się

Cześć, jestem Natalia – miło mi powitać Cię w moim świecie, bo jeśli tu jesteś to oznacza, że tak jak ja kochasz kosmetyki i świadomą pielęgnację twarzy. Kosmetyki naturalne to duży skarb, który możemy podarować naszej skórze. Dzięki nim udało mi się poprawić stan mojej skóry, a teraz postawiłam sobie za cel dostarczenie takich kosmetyków innym kobietom.

Pudełka subskrypcyjne z kosmetykami są sposobem, aby ten cel osiągnąć. Jeżeli chcesz testować polskie kosmetyki w Holandii to mój produkt jest właśnie dla Ciebie.

Od czego się zaczęło?

Na początek chcę się podzielić z Tobą moją drogą, która wiodła przez wiele błędów w doborze kosmetyków, aż wreszcie znalazłam się w obecnym punkcie, a jest nim – świadoma pielęgnacja. Dotarcie do tego miejsca opierało się na poszerzaniu wiedzy oraz testowaniu wielu nowości kosmetycznych.

Takim sposobem widocznie polepszyłam wygląd swojej skóry, wprowadzając do codziennej rutyny pielęgnacyjnej tylko naturalne kosmetyki. A w efekcie pielęgnacja skóry stała się moją pasją. Pomysł na pudełko z kosmetykami w Holandii wyznaczył mi nową drogę do stworzenia własnej firmy.